Diversen

  • Nieuw kavel
#733: Bloempot zilver.

Hoogste bod: € 140

#734: Brillendoos zilver.

Hoogste bod: € 85

#735: Brillendoosje zilver.

Hoogste bod: € 60

#736: Brillenkoker schildpad.

Hoogste bod: € 40

#737: (3) Brillenhouders BWG.

2 Met bril. Diverse afkomsten en kwaliteiten, 19e/20e eeuw. Totaalgewicht 231 gram.

Hoogste bod: € 80

#738: (2) Gespen zilver.

Verschillende modellen. Keurtekens: diverse keuren. Totaalgewicht 87 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 40

#739: Handschoen rekker zilver.

Hoogste bod: € 29

#740: Jampot zilver.

Hoogste bod: € 30

#741: Antieke rokhaak zilver - 835/1000.

Omstreeks 1814, floraal gedreven. L: 22 cm. Gewicht: 29 gram.

Hoogste bod: € 75

#742: 5-delig manicure set zilver.

Hoogste bod: € 46

#743: Toilettafelpot kristal.

Hoogste bod: € 40

#744: Vredesduif zilver.

Hoogste bod: € 120