Diversen

  • Nieuw kavel
#1390: Theestoof.

Mahoniehout met geelkoperen binnenbak. 19e eeuw. 27 x 30 x 29,5 cm.

Hoogste bod: € 76,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:10

#1391: Lot koper.

3 koperen bakken waaronder een houtbak.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:11

#1392: Scheermesset.

Gillette Known The World. USA. 10 X 5 cm.

Hoogste bod: € 65,00

#1393: Kandelaar, 16e/17e eeuw

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:12

#1394: Ammoniet fossiel.

Hoogste bod: € 200,00

#1395: Spiesbok

Schedel met gewei. 110 x 40 cm.

Hoogste bod: € 75,00

#1396: Kaapse buffel

Schedel met gewei. 78 x 50 cm.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:13

#1397: Platenspeler.

Samengesteld. 68 x 53 x 46 cm.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:14

#1398: Meubel platenspeler.

incl. 2 doosjes met naalden en enkele platen. Nederland, jaren 30 Werkend. 110 x 53 x 53 cm.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:15

#1399: Spiegel.

In aardewerk lijst met handbeschilderd decor. 74 x 52 cm.

Hoogste bod: € 14,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:16

#1400: Ringkan Duitsland 19e eeuw.

In de ring een man te paard. Man te paard is afgebroken. 37,5 x 24,8 x 14 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#1401: Dekseldoos Lakwerk.

Ingelegd met parelmoer versierd met fazanten. Japan 20e eeuw. 9 x 33,5 x 18 cm.

Hoogste bod: € 32,00