Curaçao

  • Nieuw kavel
#1879: Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1930. - Fraai -.

(Pick. 16). Serienummer 471755. - Fraai -.

Hoogste bod: € 100

#1880: Curaçao. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943. - Fraai.

(Pick. 26). Serienummer 004865. - Fraai.

Hoogste bod: € 450

#1881: Curaçao. 5 gulden. Zilverbon. Type 1954. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Pick. 38). Serienummer 401400. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 140

#1882: Curaçao. 10 gulden. Zilverbon. Type 1954. - Zeer Fraai.

(Pick. 39). Serienummer 495255. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 140

Veilingnummer 1058: Opbrengsten 6 en 7 oktober 2016

Klik hier om de complete catalogus met bijna dan 2000 kavels online te bekijken.

Pre-bid veiling: Voorafgaande aan de live zaalveiling kon er al in de zogenaamde pre-bid veiling geboden worden op de kavels. Met bijna 2000 kavels heeft u ruim de keuze. Deze veiling bood u de mogelijkheid om uw bod uit te brengen, voordat de zaal- en internetveiling begint op 10 oktober. Dit kon door u te registreren op onze website en uw bod in te voeren bij het desbetreffende kavel. Zowel door middel van een autobod (u biedt automatisch door, zonder dat u wat hoeft te doen) of door een normaal bod werden de biedingen ingevoerd.

Live zaalveiling: Tijdens de zaalveiling op 6 en 7 oktober kreeg u ook de mogelijkheid om mee te bieden via internet. Zo kon u vanuit huis gemakkelijk de veiling volgen en wanneer nodig uw bod uitbrengen of verhogen.

Kijkdagen: Voorafgaande aan de veiling werden er verschillende kijkdagen gehouden waarop al de kavels te bekijken zijn. Zaterdag 1 oktober, woensdag 5 oktober, donderdag 6 oktober en vrijdag 7 oktober waren de kavels van 10:00 - 16:00 te bezichtigen. De kijkdagen werden gehouden in het hoofdkantoor van VerzamelaarsVeiling, Industrieweg 13 in Klaaswaal.

Start veiling: 06 okt 2016 12:30

Kijkdagen: Zaterdag 1 oktober 10:00 - 16:00 uur, woensdag 5 oktober 17:00 - 21:00 uur, donderdag 6 oktober 10:00 - 16:00 uur en vrijdag 7 oktober 10:00 - 16:00 uur. (Donderdag en vrijdag tot 100 kavels voor afslag m.u.v. zilveren objecten en gouden sieraden tot 13.30 uur).

Ophaaldagen: Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er de gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen en de week na de veiling van maandag t/m vrijdag van 10.00 - 16.00 uur.