Boeken

  • Nieuw kavel
#1705: Feyenoord Boek.

1908-1958.

Hoogste bod: € 30

#1706: Prentenboek.

Met steendrukken. Albrecht dürer. 52 x 38 cm.

Hoogste bod: € 40

#1707: Bijbel.

Met hoes. circa 1900. 12 x 8 cm.

Hoogste bod: € 100

#1708: Bijbel.

Ca.1900, rug is los. 11 x 7 cm.

Hoogste bod: € 20

#1709: Bijbel.

In originele case. Ca.1900. 20 x 18 cm.

Hoogste bod: € 50

#1710: Alle werken van Jacob Cats 1700.

Hoogste bod: € 190

#1711: "Das sprechende Bilderbuch".

Hoogste bod: € 220

#1712: Bijbel.

Gevuld met vele litho's Nederland 19e eeuw, gebruikte staat.

Hoogste bod: € 28

#1713: Boekenmolen.

19e eeuw. Nederland. Eiken. In goede staat. 100 x 41 x 41 cm.

Hoogste bod: € 1.100

#1714: "De avonturen van Rikki en Wiske".

Hoogste bod: € 2.200

#1715: Staten Generaal Jacob en Hendrik Keur 1738.

Hoogste bod: € 1.300

#1716: (2) Tantra Art.

Ajit Mookerjee, Ravi Kumar 1966 ,gebruikte staat.

Hoogste bod: € 300