Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#3112: Een bronzen sculptuur van een grazende gazelle, Frankrijk, 2e kwart 20e eeuw.

Hoogste bod: € 115

#3113: Een bronzen beeld voorstellende de oogst die een lamp hooghoudt, Frankrijk, begin 20e eeuw.

Diverse beschadigingen, de bedrading onvolledig. H: 84 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 130

#3114: Naar Arthur Waagen (1833 - 1898), Een ZAMAK sculptuur van een smid.

Hoogste bod: € 46

#3115: Jockey te paard

Brons, 20e eeuw H52 x B 45cm Geschatte opbrengst : € 100 - € 200

Hoogste bod: € 100

#3116: Een ZAMAK sculptuur van een hond, Duitse herder, Frankrijk, 1e kwart 20e eeuw.

Op een zwart houten basement. L: 22 cm, B: 41 cm, H: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 40

#3117: Een bronzen beeld van een zittende turnster met grote bal, Frankrijk, mid. 20e eeuw.

Gemonteerd op wit marmeren basement. L: 21 cm, B: 31 cm, H: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 101

#3118: Een bronzen sculptuur voorstellende een maagdenroof door centaur, Frankrijk, eind 19e eeuw.

Aantal biedingen: # 38
Hoogste bod: € 430

#3119: Een bronzen reliefplaquette voorstellende jachthonden in een landschap, Duitsland, 20e eeuw.

Met omlijsting en steun. B: 35 cm, H: 26 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 30

#3120: Een ZAMAK sculptuur van twee zeearenden landend op een rotsformatie, Duitsland, 2e kwart 20e eeuw.

Hoogste bod: € 130

#3121: Een ZAMAK sculptuur van een dame en een schaap, Italië, 2e kwart 20e eeuw.

Gemonteerd op marmeren basement. L: 17 cm, B: 62 cm, H: 48 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 90

#3122: Een bronzen sculptuur van een zeehond met gevangen vis, Frankrijk, 2e kwart 20e eeuw.

Gemonteerd op wit marmeren basement. L: 11 cm, B: 24 cm, H: 16 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 110

#3123: Een set van (2) zwart houten sculpturen van olifanten, Afrika, mid. 20e eeuw.

Gemaakt voor de toeristische markt. H: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 31

Start veiling: 9 juni 2021 10:00