Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#4721: Een lot diverse bronzen sculpturen.

Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 38

#4722: Een bronzen sculptuur van een zwangere vrouw met bloem in haar hand op stenen basement, 2e helft 20e eeuw.

Afm. H. 42,5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 32

#4723: Een lot van (2) bronzen hazen op marmeren basement, naar ouder voorbeeld.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 36

#4724: Een Zamac sculptuur van een lezend meisje, "La studieuze", met tarwebundel.

Gesigneerd: G. Omert. Afm. 40 x 14 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 150

#4725: Een bronzen gelegenheidsbeeldje voorstellende een dame in een mantel.

Met opschrift: I give you warmth. Afm. H. : 14 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 45

#4726: Een decoratief sloopmetalen sculptuur van een kiwi, 20e eeuw.

Afm. H. : 15 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 40

#4727: Een marmeren beeld van een visarend, 20e eeuw.

Afm. H. : 44 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 100

#4728: Een composiet sculptuur van een verliefd paar, gesigneerd: L.M. Lafuente.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 50