Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#1341: Een Grand-Tour marmeren beeldje van de stervende Galliër naar Michelangelo.

Hoofdje gelijmd. Afm. 10 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 45

#1342: Een lot ZAMAC beelden op houten sokkel (La Pecheuse). Frankrijk, eind 19e eeuw.

H.: 35 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 62

#1343: Een vruchtenhouten sculptuur van twee wijnrank dragers.

Het been van één figuur is gerestaureerd. Afm. 28 x 27 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

Hoogste bod: € 65

#1344: Een lot van (4) diverse bronzen sculpturen, waaronder Corry Ammerlaan. Nederland, 2e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 40

#1345: Een marmeren buste van een meisje met bloemenslinger.

Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 100

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00