Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#2680: Bronzen danseres.

Gesigneerd Marioton. 55 x 35 cm.

Hoogste bod: € 850

#2681: Antoine Bofill (1875-1940).

Hoogste bod: € 1.500

#2682: Bronzen sculptuur.

Huilend kind op bruin marmeren voet. 17 x 8 cm.

Hoogste bod: € 150

#2683: Bronzen beeld.

Jager met honden, op marmeren stolp. Gesigneerd P.J. Mene. 18 x 32 cm.

Hoogste bod: € 120

#2684: (2) Zamac vazen.

Naar Moreau, 1e helft 20e eeuw. 23 x 41 cm.

Hoogste bod: € 70

#2685: Houten beeld.

Erasmus zittend op een bank. 1 Voet is gelijmd. 31 x 28 cm.

Hoogste bod: € 80

#2686: Bronzen Hoofd.

Nigeriaans stamhoofd. Afrikaans vermoedelijk 18e eeuws. 30,5 x 12 cm.

Hoogste bod: € 1.500

#2687: Bronzen sculptuur.

Javaanse fluiter, circa 1900. 15 x 18 cm.

Hoogste bod: € 30

#2688: Bronzen plaquette.

Moeder met kind. Nederland circa 1930, gesigneerd F. Jochems. Ø 22 cm.

Hoogste bod: € 500

#2689: Gipsen beeld.

Liggende dame met hond in Art Deco stijl, jaren '20. 56 x 28 cm.

Hoogste bod: € 20

#2690: Beeldengroep zamac en marmer.

Vrouw met twee honden, begin 20e eeuw. 50 x 27 cm.

Hoogste bod: € 50

#2691: Bronzen ruiter te paard.

Paardenrace. 44 x 50 cm.

Hoogste bod: € 250