Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#2667: Hond Brons.

Ongesigneerd. Ca. 1900. 27,5 x 20 cm.

Hoogste bod: € 197

#2668: Honden op sokkel.

Gesigneerd Menne. 26 x 18 cm.

Hoogste bod: € 200

#2670: Bronzen beeld.

Jongen met hengel en vis. Op marmeren voet. 20e eeuw. 16 x 46 cm.

Aantal biedingen: # 28
Hoogste bod: € 550

#2671: (2) Beelden Zamac.

Ca.1900.

Hoogste bod: € 50

#2672: Vrouw met hazewindhond.

Zamac. 1e helft 20e eeuw. 26 x 28 cm.

Hoogste bod: € 30

#2673: Jugendstil dame Brons.

Gesigneerd Bohn. Begin 20e eeuw. 40 x 14 cm.

Hoogste bod: € 95

#2674: Zittende hond op marmeren voet.

Zamac. Jaren 20. Chip aan voet. 18 x 19 cm.

Hoogste bod: € 38

#2675: (2) Beelden.

Een hond en een vrouw met hond. Zamac. 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#2676: Bronzen hond.

Begin 20e eeuw. 16 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 100

#2677: (2) Bronzen paarden.

Op marmeren voet, naar Guillaume Coustou. Chips aan voet. 27 x 35 cm.

Hoogste bod: € 600

#2678: Houten sculptuur.

Van een man en vrouw zittend op een ezel met kind. Duitsland 20e eeuw.

Hoogste bod: € 30

#2679: (2) Bronzen paarden.

Gesigneerd N. Couston. 32 x 35 cm.

Aantal biedingen: # 24
Hoogste bod: € 460