Beelden en Sculpturen

  • Nieuw kavel
#1308: Ivoren vrouw.

Handbewerkt 19e eeuw. 22,5 x 4 cm.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:39

#1309: Kinderkopje.

Op een houten console gesculptureerd. terracotta 20e eeuw, gesigneerd FS. 25 x 16 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:40

#1310: (4) Sculpturen hout.

W.o. zotje op karbouw. 20e eeuw.

Hoogste bod: € 16,00

#1311: Zamac beeld.

Zamac beeld Le Jour. begin 20e eeuw. 76 x 33 cm.

Hoogste bod: € 47,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:41

#1312: "Bacchus".

Zamac beeld. begin 20e eeuw patina beschadigd. 65 x 18 cm.

Hoogste bod: € 55,00

#1313: Jongeman.

Zamac L. Gregoire. begin 20e eeuw. 44 x 14 cm.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:42

#1314: Jongen en een meisje.

Decoratief en romantisch beeld. Kunststof 20e eeuw. 56 x 26 cm.

Hoogste bod: € 22,00

#1315: Boer.

Met ploeg. zamac begin 20e eeuw. 50 x 18 cm.

Hoogste bod: € 38,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:44

#1316: Smid.

Zamac begin 20e eeuw. 50 x 18 cm.

Hoogste bod: € 35,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:45

#1317: Houtsprokkelaarster.

Zamac begin 20e eeuw. 44 x 24 cm.

Hoogste bod: € 56,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 22:46

#1318: Gerecycled brons.

Noord-Indië, 20e eeuw, in de vorm van een ruiter te paard, ca. 30 kg.

Hoogste bod: € 1.500,00

#1319: Man en vrouw.

Gesigneerd P.Roche. Frankrijk circa 1900. 36 x 12 cm.

Hoogste bod: € 80,00