• Nieuw kavel
#2019: Een aardewerk drakenvisje, Diana Cargo. China, circa 1817.

Hoogste bod: € 120

#2020: Een set van (2) porseleinen kop en schotels met decor figuren in een landschap. China, Kangxi.

Diam. 10,5 cm. Een schotel met restauratie.

Hoogste bod: € 160

#2021: Een set van (2+3) kop en schotels met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.

Diam. 11 cm. Een cup gerestaureerd met goudlijm.

Hoogste bod: € 90

#2022: Een lot van (2) porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.

Diam. 22,5 cm. minimale randschade.

Hoogste bod: € 60

#2023: Een porseleinen schotel gedecoreerd met antiquiteiten en bloemen. China, Qianglong.

Diam. 38,5 cm. Haarlijn.

Hoogste bod: € 100

#2024: Een lot divers porselein bestaande uit onder andere kop en schotels met floraal decor in vakverdeling. China, 19e eeuw.

Enkele lichte beschadigingen.

Hoogste bod: € 320

#2025: Een zesslags zwartgelakt Chinees kamerscherm ingelegd met speksteen en been van diverse Chinese scenes. De rand ingelegd m et parelmoer.

tweede helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 250

#2026: Een lot van (2) voorwerpen in emaille op koper. Iran / Perzië, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#2027: Een Porseleinen Famille Rose diep bord met oplopende ziel. China Yongzheng ca 1735.

Diam. 23,5 cm. Randschade, haarlijnen en een restauratie.

Hoogste bod: € 15

#2028: Een Arita porseleinen dekseldoos, Japan, ca. 1900.

Onder het deksel drie compartimenten.

Hoogste bod: € 55

#2029: Een bronzen wierrookbrander gedecoreerd met foo-dog op deksel. China, 20e eeuw.

Afm. 16 x 17 cm.

Hoogste bod: € 50

#2030: Een porseleinen jardinière met floraal decor, gemerkt aan onderzijde " Jingdezhen ". China, 20e eeuw.

Afm. 6 x 21,5 cm.

Hoogste bod: € 10

Veilingnummer 1195: 2 DECEMBER 2021 - KUNST EN ANTIEK

Hier vindt u alle kavels van de live veiling van 2 december 2021. Wilt u meebieden? Zorg er dan voor dat u (1) een account bij ons heeft (registreer) en (2) ingelogd bent. Tijdens de ‘prebid’ periode kunt u op uw gemak vast biedingen plaatsen*. Dit kan tót het moment dat het kavel in de live veiling bij de veilingmeester op tafel komt, vanaf dat moment kunt u alleen nog live meebieden.

*Uitleg prebid biedvormen

Start veiling: 02-12-2021 09.00 uur

Zaterdag 27 november        10:00 - 16:00*
Maandag 29 november               09:00 - 16:30**

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag. Dit kan van dinsdag 30 november t/m donderdag 2 december, van 9:00 tot 16:30.**

* Laatste inloop om 15:30.
** Laatste inloop om 16:00.

Ophaaldagen: Aankopen kunt u bij ons ophalen of (via een van onze verzendpartners) laten versturen. De verzendkosten en -mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (4 december) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.