• Nieuw kavel
#3062: Een groengeglazuurde porseleinen vaas met decor van pioenroos en 2 aalscholvers, China, circa 1900.

H. 48 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 80

#3063: Een lot van (3) porseleinen voorraadpotten, China & Japan, eind 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 70

#3064: Een porseleinen vaas met floraal decor, China, eind 20e eeuw.

Afm. 31 x 22 cm. Herstellingen. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 10

#3065: Een porseleinen balustervaas met floraal decor, China, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 58 x 22 cm. Herstelling aan hals. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 20

#3066: Een lot bestaande uit (4) Imari schotels, eind 19e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 70

#3067: Een Satsuma ontbijtserviesgedeelte, Japan, 1e kwart 20e eeuw.

Hoogste bod: € 35

#3068: Een Aziatische aardewerken geglazuurde tuinkruk in de vorm van een Indische olifant, 20e eeuw.

H. 55 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 40

#3069: Een set van (2) Aziatische bijzettafeltjes, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#3070: Een lot van (3) diverse Chinese gemberpotten, 1900 en later.

Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 15

#3071: Een lot diverse aardewerken en porseleinen borden waaronder met transferware decor, 19e/20e eeuw.

Hoogste bod: € 55

#3072: Een (3)-delig lot porselein, China, 20e eeuw.

Bestaande uit twee borden en een kop-en-schotel. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 20

#3073: Een houten dekseldoos belegd met parelmoer, binnenzijde met porseleinen schaaltjes, Japan, eind 19e eeuw.

Porselein deels beschadigd/gerestaureerd. Ø 35 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Hoogste bod: € 90

Start veiling: 9 juni 2021 10:00