• Nieuw kavel
#3025: Een klein gezwart houten plantentafeltje, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 55

#3026: Een lot divers porselein, China/Japan 20e eeuw.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 140

#3027: Een lot divers porselein waaronder een kop-en-schotel, Japan/China, 18e/19e eeuw.

Diverse beschadigingen. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 45

#3028: Een porseleinen vaasje met floraal decor, China, 2e helft 19e eeuw.

Afm. 16 x 6 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 15

#3029: Een lot diversen waaronder verzilverde dienschalen en diverse kistjes.

Diverse kwaliteiten. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 50

#3030: Een porseleinen theepot met Kanton decor, China, 1e helft 20e eeuw.

In rieten mandje. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 40

#3031: Een jade snijstuk op voet.

Afm. 20 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Aantal biedingen: # 35
Hoogste bod: € 330

#3032: Een jade snijstuk op voet.

Afm. 34 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 150

#3033: Een lot bestaande uit (2) kistjes in Indonesisch houtsnijwerk en een miniatuur kastje met inlegwerk, 20e eeuw.

Laatje ontbreekt. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 35

#3034: Een lot divers porselein met Imari decor waaronder een cachepot, Japan, 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 15

#3035: Een rijk gesneden Djati-houten doos in de vorm van een boek, Indonesie, 1e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 40

#3036: Een Chinees lakwerk paneeltje met voorstelling van Chinees landschap en florale decoraties, China, 20e eeuw.

Afm. 64 x 67 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Aantal biedingen: # 34
Hoogste bod: € 280

Start veiling: 9 juni 2021 10:00