• Nieuw kavel
#3013: Een cloisonné vaas, Japan, eind 19e eeuw.

H. 35 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 35

#3014: Een bronzen schijfkandelaar, eind 18e eeuw.

H. 25 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 55

#3015: Een lot van (2) diverse gemberpotten en daarbij een bord, China, 18e en 19e eeuw.

Diverse beschadigingen. H: 16 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 20

#3016: Een lot van (3) diverse lakwerk items, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 55

#3017: Een lot divers porselein, grotendeels met Imari decor, Japan, 19e/20e eeuw.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 30

#3018: Een (5)-delig lot divers lakwerk, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40

#3019: Een lot van (3) diverse bronzen vaten, China, 20e eeuw.

Een rolvaas, cachepot en jardinière. H: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 55

#3020: Een gezwart houten plantentafeltje, China, 20e eeuw.

Met rond blad, snijwerk, vier poten en regelverbinding. H: 74 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 55

#3021: Een koperen Garuda olielamphouder, Indonesië, 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 130

#3022: Een hardhouten sculptuur van een wijsgeer, China, 1e kwart 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#3023: Een set van diverse 'wajang kulit' poppen, Indonesië, 20e eeuw.

Gepolychromeerd perkament. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 35

#3024: Een koperen wierookbrander op smeedijzeren standaard, Japan(?), 20e eeuw.

Hoogste bod: € 35

Start veiling: 9 juni 2021 10:00