• Nieuw kavel
#2988: Een lot divers porselein waaronder een gemberpot en een steelvaas, China/Japan, 19e/20e eeuw.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 80

#2989: Een lot van (6) miniatuur cloisonné balustervaasjes, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 45

#2990: Een Chinese prent met voorstelling van een Keizerlijk hof, eind 19e eeuw.

Afm.: 50 x 98 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

Hoogste bod: € 180

#2991: Een set van (2) emaille sierkannetjes, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 60

#2992: Een bronzen (4 faces) boeddha, gemerkt aan onderzijde. China, eind 20e eeuw.

Afm. 12 x 9 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 40

#2993: Een lot diversen bestaande uit (2) snuifflesjes en (jade) snijwerken, China, 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 25

#2994: Een lot divers Aziatica waaronder cloisonné en een Thanga, Japan/China, 19e/20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 35

#2995: Een lot divers Aziatica waaronder een penselenbeker, een Republiek vaasje en een bronzen Arowana.

Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 170

#2996: Een lot diverse snuifflesjes, China 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 230

#2997: Een lot van (6) porseleinen kommen met floraal decor, China, 1e helft 20e eeuw.

Diam. 10 cm. Randschade. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 25

#2998: Een lot van (2) porseleinen borden waaronder met Imari decor, China, 18e eeuw,

Diam. 23 cm. Chips en haarlijnen. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 10

#2999: Een lot divers porselein met Imari decor bestaande uit (1) dekselvaas, (2) balustervazen en (1) bord, Japan, 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 110

Start veiling: 9 juni 2021 10:00