• Nieuw kavel
#3086: Een lot divers porselein waaronder kop-en-schotels met Imari decor en een set dekselkopjes gedecoreerd met zotjes, Japan, 19e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 230

#3087: Een porseleinen sculptuur van Guan-Yin, China, eind 20e eeuw.

Diverse beschadigingen. Afm. 61 x 16 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 75.

Hoogste bod: € 20

#3088: Een lot van (2) kraagvazen, Japan, 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 15

#3089: Een lot divers Aziatisch porselein waaronder (4) Imari schotels, China/Japan, 20e eeuw.

En daarbij (2) lotusbordjes. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 45

#3090: Een kapitale porseleinen balustervaas met Imari decor, Japan, 20e eeuw.

H. 55 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 35

#3091: Een lot Aziatica.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 120

#3092: Een lot diverse Imari objecten, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 30

#3093: Een Yi Xing theepot voorzien van filter, China, eerste helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 50

#3094: Een lot diverse Aziatica waaronder een ivoren model drakenboot, China, 1900 en later.

Hoogste bod: € 20

#3095: Een lot divers Imari, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#3096: Een cloisonné cachepot, China, begin 20e eeuw.

En daarbij een vaasje. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 45

#3097: Een koppel Satsuma reliëf vazen, Japan, 20e eeuw.

L: 33 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

Start veiling: 9 juni 2021 10:00