• Nieuw kavel
#3074: Een drieslags kamerscherm / paravent, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40

#3075: (2)-delige set Chinese bronzen vazen.

Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 55

#3076: Een spekstenen pagode, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 80

#3077: Een porseleinen miniatuur theepotje met Kanton decor en daarbij een floraal gedecoreerd schoteltje, China, eind 19e eeuw.

Deksel is gerestaureerd. 7 x 11 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 25

#3078: Een (2)-delig stel marmeren leeuwornamenten.

Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 110

#3079: Een lot van (2) vazen, begin 20e eeuw.

Hoogste bod: € 35

#3080: Een lot van (2) bronzen Boeddha's, naar antiek voorbeeld.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 20

#3081: Een decoratieve spiegel, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 25

#3082: Een lot van (6) porseleinen objecten met Imari decor, Japan, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 60

#3083: Een lot van (23) porseleinen borden met Aziatisch decor, 20e eeuw.

Gebruikssporen. Diam. resp. 26 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 45

#3084: Een lot van (3) Swatov gemberpotten, ca. 1850 - 1880.

Waarvan één met haarlijn, alle drie gemerkt aan de onderzijde. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 20

#3085: Een lot van diverse Aziatische objecten waaronder een bronzen "4 faces" sculptuur en een bronzen doosje met inlegwerk.

Hoogste bod: € 70

Start veiling: 9 juni 2021 10:00