• Nieuw kavel
#2964: Een geborduurd wandkleed, China, 2e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 15

#2965: Een lot diversen waaronder een cloisonné vaas en benen snijwerk.

Diverse afmetingen en condities (benen snijwerk beschadigd). Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.

Hoogste bod: € 90

#2966: Een stenen koro, China, eind 20e eeuw.

Afm. 15 x 15 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 15

#2967: Een lot diversen waaronder brons en cloissonné, China, vroeg 20e eeuw en later.

Diverse balustervazen en daarbij enkele stuks porselein. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 130

#2968: Een lot van (2) diverse cachepots, China, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40

#2969: Een lot diverse Imari borden en schalen, Japan, 20e eeuw.

Diverse afmetingen en condities. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 80

#2970: Een set van (2) porseleinen Aziatische figuren met juk op de schouders, 20e eeuw.

Diverse afmetingen en condities. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

#2971: Een schildering op paneel van een ambtenaar, China, 2e helft 20e eeuw.

Naar antiek voorbeeld. B: 45 cm, H: 195 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 15

#2972: Een set van (2) paarden vervaardigd in been, China, eind 20e eeuw.

Afm. 55 x 33 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 310

#2973: Een benen sculptuur "Guān Yǔ", China, eind 20e eeuw.

Afm. 59 x 23 cm. Lans is gebroken. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Hoogste bod: € 200

#2974: Een Chinees porseleinen Republiek-stijl gemberpotje, 20e eeuw.

Deksel gelijmd. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 15

#2975: Een set van (2) Imari vazen, Japan, ca. 1900.

H.: 31 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 25

Start veiling: 9 juni 2021 10:00