• Nieuw kavel
#4822: Een lot van (2) porseleinen voorraadpotten met bloemendecor en van paarden in een landschap. China, 20e eeuw.

Afm. 23 x 21 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.

Hoogste bod: € 85

#4823: Een lot van (2) porseleinen voorraadpotten met decor van spelende kinderen. China, 20e eeuw.

Afm. 23 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.

Hoogste bod: € 100

#4824: Een lot van (2) porseleinen voorraadpotten met floraal decor. China, 20e eeuw.

Afm. 21 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.

Hoogste bod: € 85

#4825: Een lot van (2) porseleinen voorraadpotten met decor van een phenix en een draak. China, 20e eeuw.

Afm. 22 x 21 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.

Hoogste bod: € 110

#4826: Een lot van (5) porseleinen voorraadpotten met floraal decor. China, 20e eeuw.

Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 120 - € 150.

Hoogste bod: € 250

#4827: Een lot divers cloissoné, w.o. borden. China/Japan, 20e eeuw.

Diverse condities. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Hoogste bod: € 34

#4828: Een cloissoné rokersset. Japan, 1e helft 20e eeuw.

Lichte beschadigingen. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 40

#4829: Een lot divers porselein, China/ Japan, 19e eeuw en later.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 85

#4830: Een lot diverse snijwerken w.o. speksteen, jade en hout. China, 20e eeuw.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 110

#4831: Een geglazuurd terracotta figuur van een Japanse heerser, eind 20e eeuw.

Afm. H. : 32,5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 20

#4832: Een lot diversen, w.o. een Nanking gemberpot en schaal.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 22

#4833: Een hout gelakte speeldoos, Japan, mid. 20e eeuw.

Afm. 6 x 25 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 95