• Nieuw kavel
#1417: (2) delige set coromandel houten snijstukken van steigerende paarden met aapjes. Bali, jaren '20.

Hoogste bod: € 250

#1418: Een set van (4) porseleinen kop en schotels met decor van figuren in vakverdeling. China, 19e eeuw.

Lichte randschade en haarlijnen. Diam. 11 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 160

#1419: Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt met een wierrookbrander. China, Kangxi.

Haarlijnen. Diam. 21 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 80

#1420: Een set van (2) porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.

Diam. 22,5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 65

#1421: Een porseleinen kom met decor van Chinese figuren. China, 18e eeuw.

Afm. 9 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 500 - € 600.

Hoogste bod: € 400

#1422: Een porseleinen bord met landschapsdecor, gemerkt Chenghua. China, Kangxi.

Een chip. Diam. 21 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 250

#1423: Een porseleinen bord met landschapsdecor, gemerkt Chenghua. China, Kangxi.

Chips. Diam. 21 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 270

#1424: Een porseleinen kraagvaas met Arita decor. Japan, 1e helft 20e eeuw.

Afm. 56 x 26 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.

Hoogste bod: € 45

#1425: Een lot van (3) porseleinen borden met Imari decor. Japan, 19e/20e eeuw.

Eén bord heeft een haarlijn met chip. Diam. Resp. 21,5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 8

#1426: Een cloisonne wierrookbrander. China, 2e helft 20e eeuw.

Afm. 25 x 15 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 60

#1427: Een porseleinen trekpotje met Imari decor. China, 18e eeuw.

Randschade aan binnenkant deksel. Afm. 6 x 16 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Hoogste bod: € 250

#1428: Een porseleinen trekpotje met Imari decor. China, 18e eeuw.

Chip aan deksel. Afm. 11 x 8,5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 250

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00