• Nieuw kavel
#2267: Bord met gesculpteerde rand.

Beschilderd met bloemen. Kangxi. China circa 1700. Chips. 3,5 x 22 cm.

Hoogste bod: € 950

#2268: Chine de commande dekselpotje.

Encre de chine. China 18e eeuw. Deksel gerestaureerd en een haarlijn. 7 x 13 cm.

Hoogste bod: € 480

#2269: (2) Theebussen.

Imari decor. China circa 1800. 5,5 x 13 cm.

Hoogste bod: € 800

#2270: (3) Bordjes.

Imari decor. Gemerkt met een Artemisia. China, 18e eeuw. Randschade en haarlijnen. Ø 16 cm.

Hoogste bod: € 190

#2271: Schotel.

Imari decor, gemerkt met een paddenstoel. China 18e eeuw. 1 chip en minimale randschade. Ø 31,5 cm.

Hoogste bod: € 400

#2272: Schotel.

Hoogste bod: € 500

#2273: Wierrookbrander.

Celadon. China . 12 x 28,5 cm.

Hoogste bod: € 1.200

#2274: Schotel.

Celadon met draak erin afgebeeld. China. 10 x 38 cm.

Hoogste bod: € 950

#2275: Theepot.

Drakenmotief en foo dog op deksel, China. Minimale chips. 37 x 21 cm.

Hoogste bod: € 1.700

#2276: Celadon schotel.

Met decor van 4 karpers. China . 7 x 38,5 cm.

Hoogste bod: € 1.200

#2277: Celadon schotel.

Met onderglazuur decor. China . 7,5 X 40 cm.

Hoogste bod: € 1.100

#2278: Celadon schotel.

Met reliëf afgebeelde draken, China. Ø 39 cm.

Hoogste bod: € 2.500