• Nieuw kavel
#2255: Bord.

Imari decor. China 18e eeuw. Randschade en een haarlijn. Ø 23 cm.

Hoogste bod: € 170

#2256: (6) Bordjes.

Met bloemendecor, China 18e eeuw. 2 bordjes minimale randschade en 2 met haarlijn. Ø 16,5 cm.

Hoogste bod: € 500

#2257: Flesvormige vaas.

Imari stijl. China 18e eeuw. 17 x 26 cm.

Hoogste bod: € 950

#2258: Kom.

Vervaagde beschildering. China, Ming. Gelijmd. 8,5 x 18 cm.

Hoogste bod: € 600

#2259: Amsterdams bont kom.

Met Europese personen erop afgebeeld. China 18e eeuw. Chip en haarlijn. 6,5 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 190

#2260: Grote geplooide kom.

Hoogste bod: € 1.900

#2261: Klapmutskom.

Bewerkt met bloemen relief. China 18e eeuw. 7,5 x 19,5 cm.

Hoogste bod: € 1.100

#2262: Amsterdams bont kom.

Met Europese personen erop afgebeeld. China 18e eeuw. 6,5 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 200

#2263: Steengoed kom.

Deels geglazuurd. China. Chip en haarlijn. 8,5 x 17 cm.

Hoogste bod: € 400

#2264: Amsterdams bont kom.

Beschilderd met bomen en vogels. China 18e eeuw. 2 haalijnen en chip. 6,5 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 190

#2265: Kom.

Met zwart beschildering overblijfselen. Binh Thuan wrak. China. 1 chip. 7 x 18 cm.

Hoogste bod: € 400

#2266: Bord met gesculpteerde rand.

Beschilderd met bloemen. Kangxi. China circa 1700. Chips. 3,5 x 22 cm.

Hoogste bod: € 950