• Nieuw kavel
#2243: Amsterdams bont kom.

Hoogste bod: € 150

#2244: Kom.

Bewerkt met bloemen en vissen. China 18e eeuw. 2 haarlijnen en randschade. 6,5 x 13 cm.

Hoogste bod: € 150

#2245: Chine de commande dekselpotje.

Beschilderd met Europese taferelen. China 18e eeuw. Deksel met randschade. 7 x 14 cm.

Hoogste bod: € 350

#2246: Chine de commande dekselpotje.

Beschilderd met ganzen. China 18e eeuw. Deksel, voet en bovenrand hebben randschade. 7 x 14 cm.

Hoogste bod: € 190

#2247: Chine de commande dekselpotje.

Encre de Chine decor. China 18e eeuw. 1 haarlijn. 7 x 13 cm.

Hoogste bod: € 550

#2248: Chine de commande dekselpotje.

Manderin Decor. China 18e eeuw. Gerestaureerd. 7 x 15 cm.

Hoogste bod: € 350

#2249: Chine de commande dekselpotje.

Encre de Chine decor. China 18e eeuw. Deksel heeft randschade. 7 x 13 cm.

Hoogste bod: € 350

#2250: Bord.

Imari decor. Kostbaarheden en karpers. China 18e eeuw. Minimale randfritting. 4 x 25 cm.

Hoogste bod: € 400

#2251: Bord.

Imari decor. China 18e eeuw. Randschade en bakfouten. 3 x 22 cm.

Hoogste bod: € 90

#2252: Bord.

Imari decor. China 18e eeuw. Randschade. 2,5 x 21,5 cm.

Hoogste bod: € 90

#2253: Cup.

Rood decor. China circa 1800. 6 x 8 cm.

Hoogste bod: € 60

#2254: Waxdoos.

Swatow stijl. China circa 1900. 4 x 7 cm.

Hoogste bod: € 60