• Nieuw kavel
#2231: (5) Wierrook branders.

Met draken erop afgebeeld. China circa 1900. 10 x 23,5 cm.

Hoogste bod: € 500

#2232: (2) Schaaltjes.

Hoogste bod: € 80

#2233: (5) Vaasjes.

Celadon. China 20e eeuw Craquelé. 8,5 x 19 cm.

Hoogste bod: € 200

#2234: (5) Borden.

Imari stijl. Floraal decor. China ca. 1700, haarlijnen en chips. 2 x 21 cm.

Hoogste bod: € 750

#2235: Bord.

Decor van bloemen en een vaas. China . 4 x 24 cm.

Hoogste bod: € 170

#2236: Amsterdams bont kom.

Gedecoreerd met figuren in een landschap. China 18e eeuw. 1 haarlijn. 11 x 6 cm.

Hoogste bod: € 120

#2237: Amsterdams bont kom.

Hoogste bod: € 190

#2238: Amsterdams bont kom.

Met manden en bloemen gedecoreerd. China 18e eeuw. 3 haarlijnen. 5,5 x 11 cm.

Hoogste bod: € 80

#2239: Amsterdams bont kom.

Afgebeeld met zotjes. China 18e eeuw. Haarlijnen en chips. 7 x 15 cm.

Hoogste bod: € 180

#2240: Amsterdams bont kom.

Hoogste bod: € 180

#2241: Kom.

Bewerkt met bloemen , Chinese figuren en gele ratten. China 18e eeuw. 7 x 14 cm.

Hoogste bod: € 400

#2242: Amsterdams bont kom.

Afgebeeld met Europese personen. China 18e eeuw. Chip en minimale randschade. 7 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 190