• Nieuw kavel
#2218: Grote schotel.

Gedecoreerd met Japanse figuren. Gesigneerd. Japan circa 1900. Ø 40 cm.

Hoogste bod: € 100

#2219: Yixing theepot.

Hoogste bod: € 6.000

#2220: Dekselpot met schotel.

Blauw wit bloemendecor. Kangxi. China 17e eeuw. Schotel heeft haarlijnen en chipjes. 11 x 13 cm.

Hoogste bod: € 300

#2221: Schoteltje.

Celadon. China circa 1900. 11,4 x 2 cm.

Hoogste bod: € 85

#2223: Swatow Pot.

China circa 1900. Minimale randschade. 22 x 18 cm.

Hoogste bod: € 450

#2224: IJzerrood en verguld "doop van Christus" bord.

Hoogste bod: € 550

#2225: Chine de commande bord.

Hoogste bod: € 550

#2226: (2) Borden.

Met Imari decor. Kangxi China circa 1700 minimale randschade. 2,5 x 22 cm.

Hoogste bod: € 200

#2227: Bord.

Met Imari decor. China 18e eeuw. 1 kleine fritting. 2 x 22 cm.

Hoogste bod: € 85

#2228: Bord.

Blauw wit bloemendecor, China circa 1800. Chips. 3 x 20,5 cm.

Hoogste bod: € 60

#2229: Groot bord.

Hoogste bod: € 250

#2230: Celadon dekselpot.

Met draak erop afgebeeld en hond op deksel. China 20e eeuw. Minimale randschade. 13 x 27 cm.

Hoogste bod: € 300