• Nieuw kavel
#2206: Schenkkan.

Dubbelwandig ling long porselein. China Kangxi circa 1700. Minimale randschade. 22,5 x 16 cm.

Aantal biedingen: # 39
Hoogste bod: € 6.000

#2207: Schenkkan.

Aantal biedingen: # 45
Hoogste bod: € 6.500

#2208: Snuffbottle.

Decor van spelende kinderen. China ca. 1900. 7,5 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 70

#2209: (2) Kommen.

Ling long porselein. China Chongzhen ca. 1640. Aantal chips aan bovenrand. 5 x 9 cm.

Hoogste bod: € 1.400

#2210: Kom.

Hoogste bod: € 60

#2211: (3) Kommetjes.

Beschilderd met draken. Gemerkt China 18e /19e eeuw. Minimale randschade. 9 x 3 cm.

Aantal biedingen: # 40
Hoogste bod: € 750

#2212: (5) Kop en schotels.

Hoogste bod: € 750

#2213: Theepot.

Hoogste bod: € 80

#2214: (2) Bordjes.

Blauw wit decor van bloemen. China Kangxi circa 1700. Randschade. Ø 15 cm.

Hoogste bod: € 110

#2215: Bord.

Met bloemendecor. China. Heeft een haarlijn en een paar chips in de standring. Ø 8,5 cm.

Hoogste bod: € 28

#2216: (2) Cup en schotels.

Imari decor, gemerkt met een bloem. Japan 19e eeuw. 1 cup heeft haarlijn. 11 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 24

#2217: Sculptuur.

Speksteen. China 20e eeuw. 30 x 12 cm.

Hoogste bod: € 50