• Nieuw kavel
#2194: (2) Zalfpotten.

Waarvan 1 Swatow. China Ming. De grote zalfdoos is gelijmd. 6,5 x 5 & 8,5 x 5,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#2195: (5) Lot porselein.

Hoogste bod: € 90

#2196: (6) Kop en schotels.

Aantal biedingen: # 32
Hoogste bod: € 320

#2197: (5) Kop en schotels.

Landschap decor. Allen gemerkt China Qing. 3 cups hebben kleine chips. 10 x 3 cm.

Aantal biedingen: # 32
Hoogste bod: € 440

#2198: Bord.

Aantal biedingen: # 34
Hoogste bod: € 600

#2199: Bord.

Polychroom decor van kostbaarheden. Familie rose. China Qianlong 18e eeuw. Ø 22 cm.

Hoogste bod: € 170

#2200: Bord.

Hoogste bod: € 440

#2201: Schotel.

Beschilderd met het wapenschild van de Familie Nolthenius. China circa 1800. Ø 31 cm.

Hoogste bod: € 150

#2202: (2) Klapmutskommen.

Kraak porselein. China Wanli circa 1600. Minimale randschade. 14 x 5 cm.

Hoogste bod: € 600

#2203: Kraaikop kraakporselein.

China Wanli ca. 1600. Minimale randschade. 12 x 8 cm.

Hoogste bod: € 60

#2204: Brushpot.

Met Chinese tekens en vrouw in tuin. China circa 1900. 12 x 7,5 cm.

Hoogste bod: € 360

#2205: Kom.

1000 wijzen. China 18e eeuw. Randschade. 5 x 15,5 cm.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 380