• Nieuw kavel
#2411: Sirih doosje.

Buthan 20e eeuw. Lengte 16 cm.

Hoogste bod: € 10

#2412: (2) Terracotta potten.

Hoogste bod: € 600

#2413: Bronzen rat.

Met slepende zak waarop kleine ratten. China 20e eeuw, zijkant gesigneerd. 8 x 16 x 5,5 cm.

Hoogste bod: € 32

#2414: Zotje.

Uit hout gesneden op voet. 20e eeuw, gesigneerd aan de onderzijde. 8,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#2415: Chinese dierenriem brons.

Sculptuur met Chinese horoscoop, 20e eeuw. 7,3 x 13 x 10 cm.

Hoogste bod: € 33

#2416: (6-Delig) Kop en schotel.

Satsuma decor, gedecoreerd met vele wijsgeren. Japan Meiji periode ca. 1900. Puntgaaf. 6 x 11,5 cm.

Hoogste bod: € 80

#2417: Cloisonne schaal.

China eind 20e eeuw. 30 x 11 cm.

Hoogste bod: € 50

#2418: Thangka.

Beschilderd op linnen. Tibet 18e eeuw. Inclusief aankoopbewijs. 70 x 51,5 cm.

Hoogste bod: € 1.800