• Nieuw kavel
#2399: Bord.

Handbeschilderd landschap- en bloemdecor China ca. 1800, breuken en chips. Ø 20,5 cm.

Hoogste bod: € 10

#2400: Knijpfles.

Met koperen monturen, China eind 19e eeuw. Hoogte 28 cm.

Hoogste bod: € 150

#2401: Wierookbrander.

Gesculpteerde terracotta in vorm van een Foo-dog ca. 1900. Deksel is beschadigd. 28 x 17 x 20 cm.

Hoogste bod: € 70

#2402: Oosters paard hout.

20e eeuw. Beschadiging aan oor. 70 x 68 cm.

Hoogste bod: € 60

#2403: Wierrookbrander brons.

Gemerkt. Ca. 1900. Gat aan 1 kant. 15 x 11 cm.

Hoogste bod: € 40

#2404: Wierrookbrander.

Cloisonne en brons. China 19e eeuw. 30 x 48 cm.

Hoogste bod: € 150

#2405: Schotel.

Afgebeeld met vogel in bloemenmand. Japan, 1e helft 20e eeuw. 36,5 x 5 cm.

Hoogste bod: € 100

#2406: (2) Schaaltjes.

Gemerkt met paddestoel. China ca. 1800. Minimale randschade. 10 x 1,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#2407: Kris.

Zonder koker. Indonesië, 20e eeuw. 32 x 7 cm.

Hoogste bod: € 70

#2408: (8) Wijsgeren gesneden uit speksteen.

China 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40

#2409: Bronzen koro.

China 1e helft 20e eeuw. 22 x 20 cm.

Hoogste bod: € 30

#2410: (9) Borden.

Hoogste bod: € 110