• Nieuw kavel
#2387: (2) Kommen.

Amsterdams bont decor. China. 18e eeuw. 1 met haarlijn en 1 gelijmd. 14,5 x 7 cm.

Hoogste bod: € 140

#2388: (2) Borden.

Imari decor China. 18e eeuw. 1 haarlijn en randschade. Ø 21 cm.

Hoogste bod: € 60

#2389: Zijde naaldwerk.

Met vogels en planten Japan. circa 1900. 121 x 46 cm.

Hoogste bod: € 300

#2390: Ivoren snijwerk China.

Uitgesneden als landschappen, begin 20e eeuw. 56 x 6,9 cm.

Hoogste bod: € 400

#2391: Naai-necessaire doos.

Hoogste bod: € 360

#2392: Imari bord.

China 18e eeuw. Ø 22,7 cm.

Hoogste bod: € 90

#2393: Kantonees bord.

Gedecoreerd met vlinders en vruchten. China 19e eeuw. Haarlijn en chip. Ø 26,9 cm.

Hoogste bod: € 60

#2394: Porseleinen kom.

Amsterdams bont China 18e eeuw. Ø 16 cm.

Hoogste bod: € 85

#2395: (4) Porseleinen borden.

Kangxi China 18e eeuw. Allen met randschade. Ø 23,5 cm.

Hoogste bod: € 150

#2396: Porseleinen kom.

Met landschapsdecor China 18e eeuw. Ø 18 cm.

Hoogste bod: € 160

#2397: Porseleinen bord.

Imari met landschapsdecor, China 18e eeuw. Minimale randfritting. Ø 28 cm.

Hoogste bod: € 120

#2398: (2) Kutani vazen.

Beschilderd met vogels en bloemen Japan ca. 1900. 1 met chip in de hals. Hoogte 30,5 cm.

Hoogste bod: € 180