• Nieuw kavel
#2375: Schaakspel Speksteen.

32 stuks. China 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#2376: Kris.

Bewerkt ivoren handvat. Indonesië 18e eeuw. 61,5 x 16,5 cm.

Hoogste bod: € 160

#2377: Dekselpot.

Famile Verte decor. China 19e eeuw, deksel is gelijmd. 21 x 13 cm.

Hoogste bod: € 80

#2378: (4) Krissen.

Indonesie. Waarbij een Nederlandse dolk M1917, zogeheten stormdolk.

Hoogste bod: € 250

#2379: Bronzen lamp.

Electrisch gemaakt. China circa 1900. 55 x 23 cm.

Hoogste bod: € 110

#2380: Olielamp.

Satsuma aardewerk. Japan circa 1900. Deukje in brander. 60 x 14 cm.

Hoogste bod: € 40

#2381: Bloempot.

Vierkant model. China 20e eeuw, randschade. 42 x 42 x 72 cm.

Hoogste bod: € 700

#2382: Kom.

Manderin decor. China. 18e eeuw. 2 haarlijnen & 2 chips. 13,5 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 50

#2383: (3) Kommen.

Waarvan 2 met Amsterdams bont decor. China. 18e eeuw. Chips en haarlijnen, 2 gelijmd.

Hoogste bod: € 100

#2384: Kom.

Amsterdams bont decor. China. 18e eeuw. 1 haarlijn. 10,5 x 6 cm.

Hoogste bod: € 50

#2385: (2) Kommen.

Amsterdams bont decor. China. 18e eeuw. Haarlijn. 15 x 7 cm.

Hoogste bod: € 140

#2386: (2) Kommen.

Amsterdams bont decor. China. 18e eeuw. 1 haarlijn. 15,5 x 7 cm.

Hoogste bod: € 140