• Nieuw kavel
#2363: Kopje.

Chine de commande met Mandarin decor China 18e eeuw. Minimale randschade en haarlijnen. 6 x 6,5 cm.

Hoogste bod: € 20

#2364: Bronzen sculptuur.

Mogelijk India. Ø 8,5 x 13,5 cm.

Hoogste bod: € 95

#2365: Bronzen Koro.

Gemerkt aan onderzijde. China. Deksel ontbreekt. 13,5 x 9,5 cm.

Hoogste bod: € 120

#2366: (2) Cloisonné vazen.

China 19e eeuw. 14 x 22 cm.

Hoogste bod: € 130

#2367: (2) Theebussen.

Voorzien van rode lak en met goud afgewerkte versieringen Japan/ China ca.1900. 8 x 17,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#2368: (2) Bronzen vazen.

Versierd met vogels en takken. Meji. Japan ca. 1900. 35 x 15 cm.

Hoogste bod: € 300

#2369: Cloisonné vaasje.

China 19e eeuw. 12,5 x 24 cm.

Hoogste bod: € 95

#2370: (3) Cloisonné vazen.

Waaronder 1 champleve. 19e en 20e eeuw.

Hoogste bod: € 50

#2371: (2) Vazen.

Hoogste bod: € 110

#2372: Kamferkist.

China ca. 1900. 38 x 20 cm.

Hoogste bod: € 35

#2373: (4) lot aziatica.

Bord, zoutvaatjes en een kistje bewerkt met parelmoer. China circa 1900. 1 zoutvaatje is gechipt.

Hoogste bod: € 30

#2374: Flacon Porselein.

Blauw wit bloemen decor. Zilveren stop (gemerkt met zwaardje). Kangxi. China circa 1700. 17 x 7 cm.

Hoogste bod: € 460