• Nieuw kavel
#2351: Groot bord.

Qianlong. China 18e eeuw. Chips en een haarlijn. 28 x 3 cm.

Hoogste bod: € 60

#2352: Diep bord.

Afgebeeld met een vogel en bloemen. China 18e eeuw. Minimale randschade. 21,5 x 4 cm.

Hoogste bod: € 40

#2353: Gemberpot.

Blauw wit landschap decor. China 19e eeuw. 14 x 18 cm.

Hoogste bod: € 50

#2354: Trekpotje.

Blauw wit landschap decor. China 18e eeuw. Chips aan deksel en fritting aan tuit. 16,5 x 13 cm.

Hoogste bod: € 150

#2355: (2) Bordjes.

Hoogste bod: € 120

#2356: Bord.

Afgebeeld met bamboe. China 18e eeuw. Minimale randschade. 22 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 34

#2357: Schaal.

Afgebeeld met Chinese man op het water. China 18e eeuw. Randschade. 29 x 21 cm.

Hoogste bod: € 50

#2358: Bord.

Blauw wit landschap decor. China 18e eeuw. Minimale randschade en haarlijnen. 22 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 18

#2359: (2) Borden.

Hoogste bod: € 60

#2360: Gemberpot.

Afgebeeld met Chinese figuren. Republiek periode. China 1912-1949. 15 x 18 cm.

Hoogste bod: € 80

#2361: Gemberpot.

Afgebeeld met Chinese figuren. Republiek periode. China 1912-1949. 16 x 17 cm.

Hoogste bod: € 80

#2362: Boeddha op olifant.

Satsuma aardewerk. Japan 1e helft 20e eeuw. 17 x 19 cm.

Hoogste bod: € 10