• Nieuw kavel
#2339: Chocolade kan.

Amsterdams bont decor. China 18e eeuw. Chip aan schenktuit. 13 x 11 cm.

Hoogste bod: € 50

#2340: (2) Chinese borden.

Blauw wit bloemendecor. China 18e eeuw. Rand fritting.

Hoogste bod: € 34

#2341: (4) Kop en schotels.

Blauw wit landschapsdecor. China 19e eeuw. Randschade en haarlijnen. 6 x 12 cm.

Hoogste bod: € 110

#2342: (2 + 6) Kop en schotels.

Imari decor. Capucijner. China 18e eeuw. Haarlijnen, randschade en 1 bordje gelijmd.

Hoogste bod: € 40

#2343: Aziatica.

Waaronder een cloisonne vaas en porseleinen gemberpot. China 19e & 20e eeuw diverse condities.

Hoogste bod: € 65

#2344: Bronzen kom.

Aziatisch. 19e eeuw. 25 x 12,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#2345: Gu vaas.

Famile Verte decor. China circa 1900. 1 chip aan onderkant. 28,5 x 15 cm.

Hoogste bod: € 170

#2346: (2) Terracotta bordjes.

Tang dynastie. China. 11 x 2 cm.

Hoogste bod: € 80

#2347: Treef.

Blauw wit landschap decor. China ca. 1800. Minimale randschade. 31 x 22,5 cm.

Hoogste bod: € 150

#2348: Schotel.

Blauw wit lotus decor. Hoi an wreck? Vietnam. 1 ingelijmde chip. 37 x 7,5 cm.

Hoogste bod: € 955

#2349: Schotel.

Blauw onderglazuur met bloemen en bomen afgebeeld. China ca. 1900. 1 kleine chip. 38,5 x 7 cm.

Hoogste bod: € 1.500

#2350: Kom.

Blauw wit onderglazuur. China 19e eeuw. Haarlijnen. 14 x 7 cm.

Hoogste bod: € 10