• Nieuw kavel
#2327: (2) Borden.

Gedecoreerd met bloemen en vogels. China 18e eeuw. 22,5 x 3 cm.

Hoogste bod: € 120

#2328: (6) Kop en schotels.

Hoogste bod: € 600

#2329: Lot aziatica.

Waaronder Nanking vaas en bronzen vaasje.

Hoogste bod: € 34

#2330: Kom.

Hoogste bod: € 80

#2331: Kom.

Amsterdams bont decor. China ca. 1780. 15 x 7 cm.

Hoogste bod: € 120

#2332: Aziatische schaal.

Brons. 22 x 13 cm.

Hoogste bod: € 14

#2333: Schotel.

Blauw glazuur en goud gedecoreerd. Gemerkt Yongzheng, China. 27,5 x 6 cm.

Hoogste bod: € 3.000

#2334: Schotel.

Vermoedelijk Ming. China. Haarlijnen en chips. 36 x 8 cm.

Hoogste bod: € 800

#2335: Krijger te paard.

Brons. Ingelegd met sierstenen. China ca.1900, sommige stenen ontbreken. 20 x 25 cm.

Hoogste bod: € 300

#2336: Golok.

Indonesië. Hoornen handvat afgezet met zilver ca. 1900. 78 cm.

Hoogste bod: € 200

#2337: Boeddha.

Satsuma aardewerk en houten basement. Japan ca. 1900. 13 x 18 cm.

Hoogste bod: € 20

#2338: (2) Bronzen vaasjes.

China ca. 1900. Hoogte 24,5 cm.

Hoogste bod: € 18