• Nieuw kavel
#2315: Vierkant schaaltje.

Imari decor. China 19e eeuw. Randschade. 2,5 x 14 cm.

Hoogste bod: € 120

#2316: Ovalen schaaltje.

Imari decor. China 19e eeuw. Randschade. 2,5 x 9 x 15 cm.

Hoogste bod: € 120

#2317: Kom.

Vermoedelijk Ming. China. Haarlijn. 7,5 x 17 cm.

Hoogste bod: € 400

#2318: Kom.

Amsterdams bont decor. China 18e eeuw. Minimale randschade. 7 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 190

#2319: Hanen kom.

Rijkelijk gedecoreerd. China 18e eeuw. 7 x 14,5 cm.

Hoogste bod: € 500

#2320: Bord.

Famille Verte decor. China 18e eeuw. Haarlijn en minimale randschade. 22 x 2 cm.

Hoogste bod: € 190

#2321: Dekselpotje.

Bloemendecor. China 18e eeuw. Minimale randschade binnenrand deksel. 9 x 5 cm.

Hoogste bod: € 230

#2322: Bloempot.

Celadon. China 20e eeuw. 30 x 28 cm.

Hoogste bod: € 250

#2323: Grote schotel.

Celadon. China 20e eeuw. 60 x 11 cm.

Hoogste bod: € 1.200

#2324: Bord.

Imari decor. China 18e eeuw. 22,5 x 2 cm.

Hoogste bod: € 190

#2325: Ivoren keizer.

Getailleerd bewerkt. Op houten sokkel. China ca. 1900. incl. sokkel 49 x 13 cm.

Hoogste bod: € 1.750

#2326: Bord.

Blauw wit decor gemerkt Kangxi. China ca. 1700. Haarlijn en randschade. 24 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 40