• Nieuw kavel
#2303: Blauw/wit schotel.

Vermoedelijk Ming. China. Minimale randfritting. 35 x 8 cm.

Hoogste bod: € 1.500

#2304: Bord.

Imari decor. China 18e eeuw. 1 haarlijn. 23 x 3 cm.

Hoogste bod: € 60

#2305: Bord met gesculpteerde rand.

Imari decor gemerkt met Artemisia. China 18e eeuw. Haarlijnen en chips. 27,5 x 4 cm.

Hoogste bod: € 250

#2306: Bord met hoge rand.

Imari decor. China 18e eeuw. Haarlijnen en chips. 29 x 5 cm.

Hoogste bod: € 250

#2307: Grote schotel.

Imari decor gemerkt Lingzhi. China 18e eeuw. Haarlijn en minimale randschade. 39 x 4,5 cm.

Hoogste bod: € 1.200

#2308: Potje.

Amsterdams bont decor. China 18e eeuw. Minimale randschade. 7,5 x 9 cm.

Hoogste bod: € 150

#2309: Dekselpot.

Swatow stijl met blauw wit draken decor. China eind 19e eeuw. 15 x 29 cm.

Hoogste bod: € 450

#2310: Dekselpot.

Met draak erop gedecoreerd, celadon. China circa 1900. Minimale randschade. 10 x 21 cm.

Hoogste bod: € 400

#2311: Dekselpot.

Met een katachtige erop gedecoreerd. Celadon. China circa 1900. Minimale randschade. 23 x 10 cm.

Hoogste bod: € 300

#2312: Dekselpot.

Met draak erop gedecoreerd. Celadon China circa 1900. 17 x 7 cm.

Hoogste bod: € 250

#2313: Bordje.

Amsterdams bont decor. China 18e eeuw. Haarlijn en minimale randschade. Ø 16 cm.

Hoogste bod: € 90

#2314: Vierkant schaaltje.

Imari decor. China 19e eeuw. 2 x 13,5 cm.

Hoogste bod: € 120