• Nieuw kavel
#2291: Kop en schotel.

Bloemen decor. China 18e eeuw. Minimale randschade. 6 x 12 cm.

Hoogste bod: € 50

#2292: (4) Borden.

Bloemen decor. China 18e eeuw. 1 bord met haarlijn en 1 met chip. Ø 22 cm.

Hoogste bod: € 60

#2293: Kom.

Blauw wit landschap/bloemendecor. Gemerkt Kangxi. lichte randschade. 8 x 15,5 cm.

Hoogste bod: € 65

#2294: Kom.

Blauw wit bloemendecor. China 18e eeuw. Randschade en een haarlijn. 8 x 15,5 cm.

Hoogste bod: € 65

#2295: (3) Bordjes.

Celadon, China. 1 met chip. Ø 10 cm.

Hoogste bod: € 60

#2296: Bordje.

Blauw wit. Ming. China . 15 x 3 cm.

Hoogste bod: € 20

#2297: Bord.

Famille Verte decor. China 19e eeuw. 24 x 5 cm.

Hoogste bod: € 140

#2298: (2) Borden.

1 Gemerkt. China 19e eeuw. Randschade, haarlijn.

Hoogste bod: € 60

#2299: Porseleinen Boeddha.

Familie rose decor. China 19/20e eeuw. 18 x 20 cm.

Hoogste bod: € 230

#2300: Guan Yin.

Vervaardigd in bloedkoraal. China circa 1900. 148,4 gram inclusief voet. 15 x 8 cm.

Hoogste bod: € 950

#2301: Schotel.

Arita. Japan 19e eeuw. Minimale beschadiging aan beschildering. 42 x 7 cm.

Hoogste bod: € 800

#2302: Blauw/wit schotel.

Vermoedelijk Ming. China . 32 x 7,5 cm.

Hoogste bod: € 800