• Nieuw kavel
#2279: Schotel.

Familie verte decor. China 19e eeuw. 5 x 38 cm.

Hoogste bod: € 320

#2280: Theeservies.

Hoogste bod: € 450

#2281: Lachende boeddha.

Vervaardigd in ivoor. Op sokkel. China 19e eeuw. 6 x 6 cm.

Hoogste bod: € 100

#2282: Sultan met minnares.

Vervaardigd in ivoor. InØ 18e eeuw. 5 x 12 cm.

Hoogste bod: € 250

#2283: Guan-Yin.

Vervaardigd in ivoor. China 19e eeuw. 8 x 18 cm.

Hoogste bod: € 400

#2284: (2) Vazen.

Vervaardigd in cloisonne. China begin 19e eeuw. 12,5 x 18 cm.

Hoogste bod: € 80

#2285: (2) Kommen.

Hoogste bod: € 1.420

#2286: Kom.

Hoogste bod: € 20

#2287: Grote kom.

Floraal iron-red decor. Qianlong gemerkt. China 18e eeuw. 2 chips en 1 haarlijn. 10 x 25 cm.

Hoogste bod: € 160

#2288: (3) Borden.

Floraal decor. China, eind 19e eeuw. 1 bord gelijmd, 1 chip, 1 gaaf. 3 x 22 cm.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 320

#2289: Bord.

Blauw onderglazuur, China. 1 chip. Ø 25 cm.

Hoogste bod: € 180

#2290: Paneel.

Met houtsnijwerk en lak beschildering. China circa 1900, minimale schade. 16 x 33 x 3 cm.

Hoogste bod: € 70