• Nieuw kavel
#2170: Bord porselein.

Hoogste bod: € 55

#2171: Bordje.

Met bloemendecor. China Kangxi circa 1700. 1 haarlijn. Ø 15,5 cm.

Hoogste bod: € 28

#2172: Bordje.

Met bloemendecor. China Kangxi Porselein circa 1700 chipjes. Ø 21,5 cm.

Hoogste bod: € 85

#2173: Gu vaas.

Lotusbloem decor. Cloisonné China 19e eeuw licht beschadigd. 20 x 35,5 cm.

Hoogste bod: € 440

#2174: Schotel.

Blauw wit decor bloemendecor. Gemerkt Kangxi. China minimale rand fritting. Ø 28 cm.

Hoogste bod: € 90

#2175: Bord.

Blauw wit decor met bloemen. China, 18e eeuw. Minimale rand fritting. Ø 21,5 cm.

Hoogste bod: € 65

#2176: Schotel.

Aantal biedingen: # 56
Hoogste bod: € 3.000

#2177: Serveerschotel porselein.

Familie rose decor 2 vrouwen varend op gondel. China Qianlong circa 1750, haarlijnen. 29,5 x 21 cm.

Hoogste bod: € 160

#2178: Gemberpot.

Hoogste bod: € 130

#2179: Theebus.

Gedecoreerd met bloemen. Japan 19e eeuw. Deksel manco. 10 x 12 cm.

Hoogste bod: € 70

#2180: Bord.

Blauw decor met twee hertjes. China Wanli 17e eeuw. Ø 21 cm.

Hoogste bod: € 70

#2181: Hansje in de kelder.

Hoogste bod: € 1.220