• Nieuw kavel
#964: Porseleinen vaas

Bewerkt met zotjes. China midden 20e eeuw. 35 cm.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:48

#965: (2) Doosjes

Vervaardigd uit been. China 2e helft 20e eeuw. 9 x 4,5 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:49

#966: (5) Wapens.

W.o katana's. Aziatisch. 20e en 21e eeuw.

Hoogste bod: € 120,00

#967: Imari schotel.

Japan. 20e eeuw. Diametermeter 40 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:50

#968: Kraagvaas.

Imari. Begin 20e eeuw. Beschadigd. 47 cm.

Hoogste bod: € 40,00

#969: Gemberpot.

Handbeschilderd met foo honden en rozen. China, eind 19e eeuw, gebarsten. 12 x 11 cm.

Hoogste bod: € 10,00

#970: Sang de boeuf

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:51

#971: (6) Porselein.

Diverse met chinoiserie decor.

Hoogste bod: € 10,00

#972: Klapmuts.

Chinees porseleinen klapmuts met lijster decor.  vroeg 18e eeuw gerestaureerd. 8,9 x 19,6 cm.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:53

#973: Schotel

Met vissen decor, onderzijde gemerkt. China 18e eeuw. Gechipt en een haarlijn. 3,3 x 26,1 cm.

Hoogste bod: € 75,00

#974: Schotel

Met vogel decor. 18e eeuw gechipt. 3 x 23 cm.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:54

#975: Oosters beeld.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 18:55