Apparatuur en Instrumenten

  • Nieuw kavel
#4695: Een metronoom, 1e helft 20e eeuw.

Gemerkt: Maelzel. Afm. 110 x 110 x 240 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 38

#4696: Groot lot met camera`s , kijkers e.d.

Bestaande uit diverse camera`s, toneelkijker, lederen etuis e. d. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.

Hoogste bod: € 40

#4697: Een fotocamera, certobox, gemerkt: certomat, camerawerk Dresden, 46, Made in Germany.

Gebruikssporen. Afm. 11 x 7,5 x 13,8 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 20

#4698: Een Linkstar Macro Ring light, type L2R/100.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

Hoogste bod: € 10

#4699: Een traditionele cabasa, percussie instrument met kralen, gemerkt: Schalloch.

Hoogste bod: € 21

#4700: Een Resulta - BS7 rekenmachine, West Duitsland.

Afm. 16 x 12 x 10 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 25

#4701: Een lot div. Laterna Magica glasplaatjes met voorstellingen van kinderverhaaltjes.

Div. cond. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

Hoogste bod: € 12

#4702: Een mondharmonica, gemerkt: The Super Chromonica, M. Hohner, in originele doos, 20e eeuw.

Gebruikssporen. Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

Hoogste bod: € 14

#4703: Een Mempis-stijl Atomis leeslamp, gemerkt: Bumet, Heeze, Holland, ca. 1990.

Afm. H. : 137 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 150