Apparatuur en Instrumenten

  • Nieuw kavel
#1313: Een lot diverse elektrische apparaten waaronder een voltmeter en een bakelieten speaker van Philips. 1e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 50

#1314: Integrator (Momentenplanimeter), mogelijk: Amsler, Schaffhausen/Zwitserland; Instr.-Nr. 670; bouwjaar rond 1880.

Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Hoogste bod: € 55

#1315: Een grammofoon met geschilderde hoorn in behuizing met spiegels, 1e helft 20e eeuw.

Diverse gebruikssporen. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 70

#1316: Een grammofoon met hoorn, in eiken behuizing, 1e helft 20e eeuw. Daarbij een eiken tafeltje.

Diverse gebruikssporen. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Aantal biedingen: # 31
Hoogste bod: € 130

#1318: Een Ocarina, aardewerken fluit, gemerkt: H. Fiehn, Vienna. Oostenrijk, ca. eind 19e eeuw.

Afm. L. 16,5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 100.

Hoogste bod: € 20

#1319: Een lot (3) divers fotografie apparatuur, waaronder een DDR Jena Pentacon T.L. 2/1.8 cameralens in koffer en met toebehoren, een Kenlock F 1.8 500 mm telelens en daarbij een DDR Jena Pentacon Super T.L. 1/2.8 50 mm camera in foudraal.

Diverse gebruikssporen. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 141

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00