50 Gulden

  • Nieuw kavel
#174: Nederland 50 gulden bankbiljet Type 1982 Zonnebloem - Prachtig

(Alm 100-1). Serienummer 2140642215. Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:21

#175: Nederland 50 gulden bankbiljet Type 1982 Zonnebloem - Prachtig

(Alm 100-1). Serienummer 3352281183. Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00

#176: Nederland 50 gulden bankbiljet Type 1982 Zonnebloem - Zeer Fraai +

(Alm 100-1). Serienummer 4051577178. Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00