50 Gulden

  • Nieuw kavel
#162: Nederland 50 gulden Bankbiljet Type 1929 Minerva - Zeer Fraai +

(Alm. 96-1b). Serienummer BK091271. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:15

#163: Nederland 50 gulden Bankbiljet Type 1929 Minerva - Zeer Fraai

(Alm. 96-1a). Serienummer AU041421. Potlood op voorzijde. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:16

#164: Nederland 50 gulden Bankbiljet Type 1941 Oestereetster - Zeer Fraai +

(Alm. 97-1). Serienummer AD040116. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 35,00

#165: Nederland 50 gulden Bankbiljet Type 1941 Oestereetster - Zeer Fraai -

(Alm. 97-1). Serienummer BB072545. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:17

#166: Nederland 50 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - Zeer Fraai +

(Alm. 98-1). Serienummer BA016680. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:18

#167: Nederland 50 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - UNC

(Alm. 98-1). Serienummer 000000. Specimen, ronde perforatie. UNC.

Hoogste bod: € 421,00

#168: Nederland 50 gulden Specimen Type 1945 Stadhouder Willem III - Zeer Fraai / Prachtig

(Alm. 99-1). Serienummer XA123045. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 800,00

#169: Nederland 50 gulden Bankbiljet Type 1945 Stadhouder Willem III - Zeer Fraai

(Alm. 99-1). Serienummer DT068088. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:19

#170: Nederland bundel van 50 gulden Zonnebloem Type 1982 - UNC

(Alm 100-1). Bundel van 100 biljetten. UNC.

Hoogste bod: € 16.000,00

#171: Nederland 50 gulden Specimen Type 1982 Zonnebloem - UNC

(Alm. 100-1). Serienummer 0000000000. UNC.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 13:20

#172: Nederland 50 gulden bankbiljet Type 1982 Zonnebloem - Nagenoeg UNC

(Alm. 100-1). Serienummer 0155432385. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 50,00

#173: Nederland 50 gulden bankbiljet Type 1982 Zonnebloem - Nagenoeg UNC

(Alm. 100-1). Serienummer 4539661407. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 55,00

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00