5 Gulden

  • Nieuw kavel
#35: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1914 - Prachtig

(Alm. 21-1b). Serienummer 76. Drie proefdrukken. Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:15

#36: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1914 - Prachtig

(Alm. 21-1b). Serienummer 59. Proefdruk, perforatie. Prachtig.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:16

#37: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1914 - Prachtig

(Alm. 21-1b). Serienummer 35. Biljet heeft bruine plekken op voor- en achterkant. Prachtig.

Hoogste bod: € 600,00

#38: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1944 - Zeer Fraai +

(Alm. 22). Proefdruk, Blanco achterkant. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 100,00

#39: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1944 - Zeer Fraai -

(Alm. 22-1a). Serienummer V172010. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 30,00

#40: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1944 - Zeer Fraai -

(Alm. 22-1a). Serienummer C216748. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:17

#41: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1944 - Zeer Fraai +

(Alm. 22-1b). Serienummer AB115099. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 30,00

#42: Nederland 5 gulden Zilverbon Type 1944 - Fraai

(Alm. 22-1d). Serienummer DP076533. Fraai.

Hoogste bod: € 35,00

#43: Nederland 5 gulden bankbiljet Type 1966 Vondel I - UNC

(Alm. 23-1a). 2HN101277. Replacement. UNC.

Hoogste bod: € 77,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:18

#44: Nederland 5 gulden bankbiljet Type 1966 Vondel I - Nagenoeg UNC

(Alm 23-1a). Serienummer 1AA091897. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:19

#45: Nederland 5 gulden bankbiljet Type 1966 Vondel I - Nagenoeg UNC

(Alm 23-1a). Serienummer 1AA091896. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 36,00

#46: Nederland 5 gulden bankbiljet Type 1966 Vondel I - Nagenoeg UNC

(Alm. 23-1a). Serienummer 3ZZ084002. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 39,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:20

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00