250 Gulden

  • Nieuw kavel
#213: Nederland 250 gulden bankbiljet Type 1985 Vuurtoren - UNC

(Alm. 134-1). Serienummer 4647141297. UNC.

Hoogste bod: € 190

#214: Nederland 250 gulden bankbiljet Type 1985 Vuurtoren - Prachtig

(Alm. 134-1). Serienummer 4014209997. Kleur variant. Prachtig.

Hoogste bod: € 320

#215: Nederland 250 gulden bankbiljet Type 1985 Vuurtoren - Zeer Fraai -

(Alm. 134). Serienummer 4202286813. VALS. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 70

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00