25 Gulden

  • Nieuw kavel
#118: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1860 Geeltje - Zeer Fraai +

(Alm. 71-10). Serienummer CJ067480. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:53

#119: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1860 Geeltje - Zeer Fraai

(Alm. 71-10). Serienummer BO005103 - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:54

#120: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1860 Geeltje - Fraai

(Alm 71-10). Serienummer DR093279. Fraai.

Hoogste bod: € 750,00

#121: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1927 Willem van Oranje - Fraai / Zeer Fraai

(Alm. 74-1). Serienummer GT070587. Miniem centrumgaatje en speldegaatje. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:55

#122: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1921 Willem van Oranje - Zeer Goed

Hoogste bod: € 45,00

#123: Nederland 25 gulden Specimen Type 1929 Willem van Oranje - Zeer Fraai / Prachtig

(Alm. 75-1). Serienummer AA012345. Perforatie ingetrokken 31-6-62. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 1.200,00

#124: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1929 Willem van Oranje - Zeer Fraai -

(Alm. 75-1). Serienummer JK061851. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:56

#125: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1929 Willem van Oranje - Zeer Fraai -

(Alm. 75-1). Serienummer JJ067855. Speldengaatje. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 80,00

#126: Nederland 25 gulden bankbiljet Type 1931 Mees - Fraai / Zeer Fraai

(Alm. 76-1). Serienummer AP042628. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 23,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:57

#127: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1931 Mees - Nagenoeg UNC

(Alm. 76-2). Serienummer OQ018828.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:58

#128: Nederland 25 gulden bankbiljet Type 1931 Mees - Nagenoeg UNC

(Alm. 76-2). Serienummer JU032920.

Hoogste bod: € 80,00

#129: Nederland 25 gulden Bankbiljet Type 1931 Mees - Zeer Fraai

(Alm. 76-2). Serienummer JC051986. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:59

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00