25 Gulden

  • Nieuw kavel
#1738: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Geeltje. - Fraai/Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 900

#1739: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Willem van Oranje. - Zeer Fraai.

(Alm. 73-1c AV 47.1c.4). Serienummer DP12766. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 215

#1740: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1927. Willem van Oranje. - Zeer Fraai+.

(Alm. 74-1. AV 47A.1). Serienummer GM013028 - Frisse achterzijde. - Zeer Fraai+.

Hoogste bod: € 115

#1741: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai.

(Alm. 75-1. AV 47B.1). Serienummer JA041883. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 75

#1742: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1929. Willem van Oranje. - Zeer Fraai.

(Alm. 75-1. AV 47B.1). Serienummer KO092194. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 75

#1743: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1931. Mees. - Zeer Fraai +.

(Alm. 76-2. AV 50.1b). Serienummer NY020159. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 45

#1744: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1940. Prinsesje. - Zeer Fraai/Prachtig.

(Alm. 77-1. AV 49.1). Serienummer AV101115 - PL62.R Replacement. - Zeer Fraai/Prachtig.

Hoogste bod: € 115

#1745: Nederland. 25 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina. - Zeer Fraai/Prachtig.

(Alm. 79-1. AV 51.1). Serienummer CA250449. Zeer Fraai/Prachtig.

Hoogste bod: € 175

#1746: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Meisje in blauw. - Zeer Fraai+.

(Alm. 80-1a. AV 52-1a). Serienummer 1AX001694. Zeer Fraai+.

Hoogste bod: € 195

#1747: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Flora. - Zeer Fraai/Prachtig.

(Alm. 81-1. AV 53.s). Serienummer Specimen - Zeldzaam. - Zeer Fraai/Prachtig.

Hoogste bod: € 900

#1748: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Salamo. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 82-1. AV 54-s). Serienummer Specimen - Perforatiegaatje Zeldzaam - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 350

#1749: Nederland. 25 gulden. Bankbiljet. Type 1955. Huygens. - Prachtig +.

(Alm. 83-1b. AV 55.2b). Serienummer BQH 037944 - 2 opeenvolgende nummers. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 75

Veilingnummer 1034: Opbrengsten 26 en 27 maart 2015

Klik hier om de complete catalogus met meer dan 1900 kavels te bekijken.

Pre-bid veiling: Voorafgaande aan deze veiling heeft u kunnen bieden op onze Pre-bid veiling op deze website. Met meer dan 1900 kavels was er ruim de keuze. Deze veiling bood u de mogelijkheid om uw bod uit te brengen, voordat de zaal- en internetveiling begon op 26 en 27 maart. U doet dit door u te registreren op onze website en uw bod in te voeren bij het desbetreffende kavel. Dit kan door middel van een autobod (u biedt automatisch door, zonder dat u wat hoeft te doen) of een normaal bod.

Kijkdagen: Voorafgaande aan de veiling werden er verschillende kijkdagen gehouden waarop al de kavels te bekijken zijn. Zaterdag 21 maart van 10:00 - 16:00, woensdag 25 maart van 10:00 - 21:30, donderdag 26 maart en vrijdag 27 maart van 10:00 - 16:00. De kijkdagen werden gehouden in het hoofdkantoor van VerzamelaarsVeiling, Industrieweg 13 in Klaaswaal.

Live zaalveiling: Tijdens de zaalveiling op 26 en 27 maart was er ook de mogelijkheid om mee te bieden via internet. Zo kon er vanuit huis gemakkelijk de veiling gevolgd worden.

Start veiling: 26 mrt 2015 13:00

Zaterdag 21 maart van 10:00 - 16:00, woensdag 25 maart van 10:00 - 21:30, donderdag 26 maart van 10:00 - 16:00 en vrijdag 27 maart van 09:00 - 16:00.

Ophaaldagen:

Maandag 30 maart t/m vrijdag 3 april van 10:00 - 16:00.