20 Gulden

  • Nieuw kavel
#107: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1926 Stuurman - Zeer Goed

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:49

#108: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1939 Emma - Nagenoeg UNC.

(Alm. 58-1). Serienummer JM043318.

Hoogste bod: € 45,00

#109: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1939 Emma -Zeer Fraai

(Alm. 58-1). Serienummer AV096755. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 24,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:50

#110: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1939 Emma - Zeer Fraai

(Alm. 58-1). Serienummer BH100939. Replacement. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 24,00

#111: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1939 Emma - Zeer Fraai

(Alm. 58-2). Serienummer CS103348. Replacement.

Hoogste bod: € 120,00

#112: Nederland 20 gulden Specimen Type 1945 Stadhouder Willem III - Prachtig +

(Alm. 59-1). Serienummer 1AA000000. Prachtig +.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:51

#113: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1945 Stadhouder Willem III - Zeer Fraai

(Alm. 59-1). Serienummer 1AJ006706. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00

#114: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1955 Boerhaave - UNC

(Alm. 60-1). Serienummer 9XZ012345/9XZ067890. Specimen. UNC.

Hoogste bod: € 575,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:52

#115: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1955 Boerhaave - Zeer Fraai

(Alm. 60-1). Serienummer 2AD011042. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 95,00

#116: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1955 Boerhaave - Fraai / Zeer Fraai

(Alm. 60-1). Serienummer 2AE049245. Miniem centrumgaatje. Fraai / Zeer Fraai

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:53

#117: Nederland 20 gulden Bankbiljet Type 1955 Boerhaave - Fraai +

(Alm 60-1). Serienummer 3AF091904. Fraai +.

Hoogste bod: € 85,00

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00